O firmie

O nas

Firma Meble Kuchenne Wrocław - Marek Sobaczak - kontynuuje najlepsze tradycje rzemieślnicze i tworzy wyjątkowe kuchnie oraz meble do domów na zamówienie. Kierujemy się tym, aby nasze produkty były funkcjonalne, eleganckie i wykonane z najlepszej jakości materiałów. Przed przystąpieniem do prac rozmawiamy z każdym klientem, aby poznać jego indywidualne oczekiwania. Następnie przystępujemy do wykonania projektu w oparciu o nowoczesne trendy oraz rozwiązania techniczne jakie obecnie dostępne są na rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie klientom doradzić w taki sposób, aby meble w ich nowym domu lub firmie były w pełni funkcjonalne oraz przede wszystkim trwałe. Dlatego już w fazie projektowania, rozmawiamy i przedstawiamy wszelkie 'za i przeciw' stosując konkretne rozwiązania.

Dlaczego my

Wszystkie nasze meble cechuje najwyższa jakość wykonania. Współpracujemy z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz innymi producentami z obszaru całej Polski. Funkcjonalność i ergonomia, odpowiednia aranżacja przestrzeni to elementy, które nadają wnętrzu harmonijne połączenie piękna i walorów użytkowych. My o nich wiemy i je wykorzystujemy w naszych realizacjach. Zobacz również nasze projekty w dziale galeria zdjęć mebli kuchennych, a w tym:

Klienci o nas

Zawsze uważaliśmy, że jakość naszej pracy można odnieść do satysfakcji naszych klientów, dlatego postanowiliśmy zamieścić opinie naszych klientów.

"Firma Meble Kuchenne Wrocław wykonywała u mnie zabudowę kuchni - zdecydowanie mogę polecić ich usługi. Bardzo dobry kontakt, z wykonawcą. Przedstawili mi projekt, skontaktowali z odpowiednimi osobami, które pomogły mi w decyzji jaka kuchnia będzie najlepsza dla mojego mieszkania. Solidne wykonane z dobrych materiałów, kuchnia ma już 3 lata a nadal wygląda jak nowa. Także z wielką przyjemnością napisałem tą opinię."

- Adam Kownacki, Wrocław

"Firma Pana Marka montowała u mnie w domu szafę oraz zaprojektowała garderobę. Do dnia dzisiejszego wszystko sprawnie funkcjonuje. Meble nadal wyglądają świetnie, oraz co najważniejsze ułatwiają mi życie. Pozdrawiam Panie Marku"

- Karolina z Wrocławia

"Firma www.meblekuchennewroclaw.com.pl wyposażyła całą moją kuchnię i łazienkę w szafki oraz szafy. Wykonała również zabudowę piekarnika, zmywarki oraz elementów w łazience. Pan Marek to "złota rączka" -wraz ze swoimi współpracownikami wykonywał u nas nie tylko prace dot. zabudowy ale również pomógł mi w remoncie Łazienki."

- Halina z Głogowa