Wysoka jakość

SOBCZAK STUDIO MEBLI KUCHENNYCH "podnosi poprzeczkę" w przemyśle kuchennym i łazienkowym: projekty są świeże i kreatywne, na pewno staną się klasą jedyną w swoim rodzaju. Dzięki znajomości trendów oraz nowoczesnym rozwiązaniom jakie oferuje rynek np. mocowania i uchwyty, rozwiązania techniczne - jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Elastyczność

Szukasz "jedynej w swoim rodzaju" kuchni? - Nie ma problemu. SOBCZAK STUDIO MEBLI KUCHENNYCH może zbudować "dostosowaną do Twoich potrzeb kuchnię czy łazienkę" – Ty nam pokazujesz co Ci się podoba – a my realizujemy Twoje oczekiwania – kierując się Twoim indywidualnym gustem.

W przeciwieństwie do większości polskich firm produkujących meble seryjne – nasze realizacje - mogą być mieszane i dopasowywane do stworzenia zupełnie wyjątkowej przestrzeni.

Bez kota w worku

SOBCZAK STUDIO MEBLI KUCHENNYCH oferuje wykonanie próbek kolorów dla jakich oczekujesz – abyś nie musiał „w ciemno” wybierać koloru lub rodzaju materiału z jakiego będzie zbudowana kuchnia „Twoich oczekiwań”. Z klientem precyzyjnie dopasowujemy kolorystkę, frontów, szafek, oraz wykończeni – wykorzystując przy tym bardzo wysokiej jakości technologie z jakiego będą wykonane Twoje meble.

Sztuka stolarska

SOBCZAK STUDIO MEBLI KUCHENNYCH wykorzystuje przy budowie kuchni zdrowe i spełniające normy na rynku europejskim materiały, dzięki czemu klient ma pewność, że jego meble zostaną wykonane zgodnie z ze sztuką stolarską i budowlaną.

Pielęgnacja

SOBCZAK STUDIO MEBLI KUCHENNYCH doradza i sugeruje zestawy do czyszczenia, aby utrzymać kuchnię w dobrym stanie i świetnie wyglądającą przez wiele lat.

Ergonomiczne kuchnie i łazienki

najważniejszym priorytetem projektów firmy SOBCZAK STUDIO MEBLI KUCHENNYCH - są konstrukcje szafek, elementy wysuwne, mocowania i inne zintegrowane systemu, które gwarantują, że produkty SOBCZAK STUDIO MEBLI KUCHENNYCH dostarczają wszystko, co znajduje się w nowoczesnej kuchni.