Szafy na wymiar

Meble Kuchenne WrocławSzafy na wymiar w łazienkach

Zdjęcie obok przedstawia nasz projekt oraz wykonanie szafy na wymiar, która została zainstalowana w łazience. Na zdjęciu widoczne elementy metalowe, które zastosowana w tym rozwiązaniu budowy szafy na wymiar. Więcej zdjęć można znaleźć w naszej galerii zdjęć w dziale "szafy na wymiar" Wykonujemy również zabudowy wnęk oraz projektujemy całe garderoby - w taki sposób, aby w możliwie najbardziej korzystny sposób wykorzystać wolną przestrzeń pomieszczenia. Szafy na wymiar wykonujemy w różnych technologiach oraz przy zastosowaniu różnych materiałów okleinowych.

Meble Kuchenne WrocławWnętrze szafy na wymiar

Sama szafa wykonana na wymiar to jeszcze nie wszystko. Bardzo ważne, i sądzimy że nawet bardziej niż sama powłoka szafy ważne jest jej wnętrze. To od dobrej organizacji elementów wewnętrznych oraz przeznaczenia szafy zależeć będzie to w jaki sposób będzie ona zorganizowana. Już na etapie projektowania powinniśmy zastanowić się co będziemy przechowywać w szafie, gdyż na rynku obecnie można dostać wiele modułów, półek, gotowych rozwiązań, które ułatwiają przechowywanie przedmiotów. Szafy na wymiar mogą również pełnić funkcje schowków na buty, można wyposażyć je w plastikowe pojemniki na przechowywanie pościeli. Niektóre osoby również w szafie chcą przechowywać deskę do prasowania czy odkurzacz wówczas można zamówić specjalne uchwyty, dzięki któremu przechowywanie takich przedmiotów w szafie na wymiar nie będzie stanowić problemów.Meble Kuchenne WrocławPowłoka szafy na wymiar

Powłoka szafy na wymiar może być wykonana z przeróżnych materiałów. Może to być lite drewno, może to być szkło matowe, lustro, czy różnego rodzaju laminaty oraz płyty okleinowe. Na rynku obecnie dostępnych jest bardzo dużo materiałów z których można wykonać obicie szafy na wymiar. Warto zwrócić uwagę, tak samo jak przy budowie mebli kuchennych na elementy mechaniczne. Pamiętajmy, że szafa otwierana będzie czasami kilka a nawet kilkanaście razy dziennie. Dlatego ważne jest aby zastosować mechanizmy dobrej jakości i wybierać sprawdzone elementy. Sprzedawca lub projektant na pewno Państwu doradzi z których rozwiązań skorzystać. Budując szafę możemy również wybrać okucia, oraz elementy takie jak klamki, listwy oraz elementy wykańczające. Ważne jest to, aby te elementy współgrały z materiałem z jakiego będzie wykonana szafa.

Tagi: szafy wrocław, garderoby na wymiar wrocław, szafy na wymiar wrocław, zabudowy na wymiar wrocław